Ciekawe

Klinika weterynaryjna – Toruń

 

Klinika weterynaryjna Avimedicus to nowoczesny ośrodek leczniczy dla zwierząt mieszczący się w Głogowie, w województwie kujawsko-pomorskim (zaledwie kwadrans od Torunia). Nasz zespół, składający się z najlepszych specjalistów i wykwalifikowanego personelu, zapewnia doskonałą i pełną współczucia opiekę nad Twoim zwierzakiem: oferujemy szeroki zakres usług medycznych i chirurgicznych, jak również rutynową i profilaktyczną opiekę zdrowotną. Każdy członek naszego zespołu jest pełen współczucia, troski i wiedzy i stara się zapewnić pacjentom jak najlepszy pobyt w klinice weterynaryjnej. Wśród naszych lekarzy są specjaliści z wielu dziedzin, w tym:

 

  • interny
  • ginekologii
  • neonatologii
  • pediatrii
  • chirurgii
  • okulistyki
  • kardiologii weterynaryjnej

 

Wykonujemy również wszystkie niezbędne badania laboratoryjne, RTG i USG oraz zajmujemy się wystawianiem paszportów i chipowaniem zwierząt. Oferujemy też prowadzenie ciąży, przeprowadzamy zabiegi inseminacji psów i wykonujemy cesarskie cięcie. Co więcej, dzięki dobrze dobranemu personelowi, jesteśmy w stanie zajmować się profesjonalnym leczeniem ptaków ozdobnych – wszystko po to, aby Twój ukochany zwierzak mógł powrócić do zdrowia.

Kardiologia weterynaryjna – Toruń

 

Jeśli zaobserwowałeś u swojego pupila szybkie męczenie się, silne dyszenie, duszność, kaszel lub problemy z aktywnością fizyczną, może wskazywać to na tzw. nietolerancję wysiłkową, która jest objawem problemów z sercem. Ze względu na zaawansowany poziom kardiologii klinicznej w przychodni Avimedicus, jesteśmy w stanie zapewnić najbardziej aktualne możliwości diagnostyki i leczenia małych zwierząt z zaburzeniami pracy serca. Wiedza, umiejętności i ciągły rozwój naszych specjalistów przyczyniają się do poprawy opieki nad pacjentami w dziedzinie kardiologii weterynaryjnej, co pozwala na skuteczne leczenie chorób serca u zwierząt towarzyszących.

 

Nasza klinika weterynaryjna Toruń oferuje profesjonalne konsultacje i zaawansowaną diagnostykę schorzeń kardiologicznych (w tym echokardiografię, elektrokardiografię, radiografię, 24-godzinne monitorowanie elektrokardiograficzne i badania laboratoryjne). Oprócz najnowocześniejszych metod leczenia, w naszej klinice weterynaryjnej wykonuje się szereg specjalistycznych zabiegów, które pozwolą zwierzakowi na nowo cieszyć się zdrowiem. Zdajemy sobie sprawę z troski właścicieli o ich zwierzęta, dlatego poświęcamy pełną uwagę każdemu choremu czworonogowi po to, aby umożliwić mu powrót do pełni sił.

Klinika weterynaryjna – kujawsko-pomorskie

Misją kliniki weterynaryjnej Avimedicus jest zapewnienie przyjaznej, fachowej i komfortowej opieki nad zwierzętami nie tylko z Torunia, ale i z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Wiemy, że zwierzęta są ważną częścią Twojej rodziny, dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby mogły cieszyć się zdrowiem i pełnią sił. Jeżeli potrzebna Ci kardiologia weterynaryjna Toruń, skontaktuj się z nami już dziś – mailowo, telefonicznie lub odwiedź nas, aby już dziś zatroszczyć się o zdrowie i szczęście swojego pupila! Zapraszamy do kontaktu!