Dom i Wnętrze

Leżak aluminiowy – pozwól sobie na relaks

Wypoczynek blisko domu to najlepszy sposób na relaks – dzięki odpowiednim meblom i dodatkom nie musimy jeździć daleko za miasto, aby odpocząć blisko natury. Meble takie jak leżak aluminiowy ziszczą nasze marzenia o relaksie wokół zieleni i pozwolą na stworzenie funkcjonalnej przestrzeni, która posłuży wszystkim domownikom.

Leżak aluminiowy – idealny na taras, do ogrodu i nad brzeg basenu

Leżak aluminiowy stanowi jeden z najchętniej kupowanych mebli ogrodowych. Jego wysoka funkcjonalność oraz możliwość regulacji ustawienia zagłówka sprawia, że ceniony jest przez osoby w różnym wieku, dysponujących różnymi przestrzeniami. Leżak aluminiowy sprawdzi się na tarasach, w ogrodach, nad brzegiem przydomowego basenu. Leżak jest lekki – jest to wynikiem zastosowania aluminium, które sprawia, że podnoszenie czy przenoszenie takiego leżaka z miejsca na miejsce nie sprawia żadnych problemów. Aluminium jest malowane proszkowo – oznacza to, że konstrukcja jest odporna na wnikanie wilgoci, pojawianie się ognisk rdzy.

Wypełnienie leżaka aluminiowego tworzone jest z syntetycznych siatek – materiał ten jest odpowiednio wzmocniony, zabezpieczony przed przecieraniem, posiada pewien stopień elastyczności, przez co podnoszony jest komfort użytkownika. W wielu modelach znajdziemy również podłokietniki, które pozwolą na przybranie wygodniejszej pozycji. W sprzedaży dostępne są również modele posiadające niewielkie kółka – pozwolą one na wygodne przemieszczanie leżaka z miejsca na miejsce.

Leżak aluminiowy w cieniu parasola

Leżak aluminiowy będzie komponował się doskonale w towarzystwie nowoczesnego parasola ogrodowego. Parasole są dzisiaj dopasowane do wysokich wymagań klientów: czasze regulowane są w jednej lub w dwóch płaszczyznach – dzięki temu znacznie skuteczniej uchronimy się przed promieniowaniem słonecznym.