Ciekawe

Nowoczesne metody walki z tłuszczem i cellulitem

Cellulit wywołujący skrępowanie na plaży, podwójny podbródek, fałdki na brzuchu, tłuszcz gromadzący się na ramionach… Niemal każdy z nas boryka się z niedoskonałościami, które powodują dyskomfort i obniżają pewność siebie. Niestety, domowe kuracje, ćwiczenia na siłowni czy restrykcyjna dieta nie zawsze wystarczają, aby rozprawić się z niechcianym tłuszczem czy skórką pomarańczową. Chcesz znów dobrze poczuć się w swojej skórze? W takim razie czas poznać bliżej innowacyjną medycynę estetyczną!

Urządzenie do modelowania sylwetki – Twoja broń w walce o idealne ciało

Urządzenie do modelowania sylwetki pomoże Ci osiągnąć rezultaty, których wypracowanie na sali treningowej jest niemożliwe. Wśród ogromu zabiegów odchudzających szczególnie dużą popularnością cieszy się modelowanie sylwetki innowacyjną metodą A.C.E. (czyli Acequire, Control, Extend) wykorzystującą zjawisko  elektroporacji IRE. Do zabiegu wykorzystywana jest specjalna aparatura wyposażona w głowice z elektrodami. Zabieg jest szybki i bezbolesny, a jego efekty imponujące. Pacjenci mogą liczyć na szybką redukcję tłuszczu, zmniejszenie cellulitu i wzrost napięcia skóry w wybranych obszarach.

Czy to bezpieczne?

Zabiegi odchudzające wykonywane przez lekarzy kojarzą Ci się z obrzękami, bólem i rekonwalescencją? W takim razie musimy wyprowadzić Cię z błędu! Nowoczesna i coraz bardziej powszechna medycyna estetyczna ma niewiele wspólnego z operacjami plastycznymi. Modelowanie sylwetki, podobnie jak inne zabiegi, przeprowadzane jest metodą ambulatoryjną nie na sali operacyjnej, a w gabinecie lekarskim. Ponadto, każda osoba poddająca się kuracji przechodzi wcześniej konsultację lekarską. Specjalista dokładnie wyjaśni, na czym polega zabieg i wykluczy występowanie przeciwwskazań do jego wykonania.