Ciekawe

Świat 3D z elementami 2D

Projektowanie w świecie 3D może poznać dzisiaj każdy z nas. Modelowania świata 3D z elementami 2D nie jest wcale trudne. Wystarczy tylko w odpowiedni sposób skupić się na wiedzy przekazywanej przez instruktora.

Kurs Sketchup dla każdego

Możliwości zapisania się dzisiaj na szkolenie są naprawdę ogromne. Można wybrać ofertę firm stacjonarnych, jak również poszukać odpowiednich ofert dostępnych online. W końcu nie każdy ma czas na to, aby uczęszczać systematycznie na zajęcia. Dlatego kurs Sketchup oferowany jest także online, dzięki czemu poszczególne lekcje zawsze będzie można poznać w dowolnym momencie. Sketchup jest programem wykorzystywanym dzisiaj w wielu branżach. Przede wszystkim w architekturze. Oprócz tego, że Sketchup pozwala na zaprojektowanie świata 3D z elementami 2D można dodać tam tekstury i gotowe komponenty.

Poruszanie się po programie

Na pierwszy rzut oka poruszanie się po programie Sketchup może wydawać się trudne. Dlatego też na szkoleniu omawiane jest to krok po kroku. Pozwala to na poznanie środowiska pracy programu SketchUp. Jakie są sposoby poruszania się w przestrzeni 3D programu SketchUp? Jakie narzędzia rysunkowe można znaleźć w tym programie? Skalowanie obiektów, przesuwanie i obracanie elementów, tworzenie modeli w oparciu o narzędzia rysunkowe, edycja modeli – jest tego naprawdę dużo, a w następnym kroku na wszystkich użytkowników szkolenia czeka zaawansowana praca i poznanie kolejnych narzędzi programu Sketchup. Ten program jest naprawdę fascynujący i pozwala na zaprojektowanie wspaniałych rzeczy.