Dom i Wnętrze

Tradycyjne meble ogrodowe w nowej odsłonie

Zaprojektowanie wymarzonego miejsca wypoczynkowego w ogrodzie czy na tarasie jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Nowoczesne meble ogrodowe znajdziemy u producentów mebli, którzy zaoferują nam nie tylko piękne i elegancie kolekcje, ale też wysoką jakość wykonania i ciekawe wzornictwo. Jakie rozwiązania wybrać do naszej strefy wypoczynkowej?

Meble ogrodowe technorattanowe

Szukając idealnych mebli ogrodowych warto zwrócić uwagę na nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu. Piękne komplety technorattanowe odznaczają się nie tylko wysoką estetyką, ale również doskonałymi parametrami technicznymi. Meble technorattanowe sprawdzą się wszędzie: w ogrodach, na balkonach czy tarasach, ale też w strefach wypoczynkowych w gabinetach SPA. Technorattan jest tworzywem o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne czy zmienne warunki atmosferyczne. Nieporowata struktura nie chłonie brudu, jest zabezpieczona przed wilgocią. Swój niepowtarzalny kolor meble ogrodowe z technorattanu zachowują na długi czas. Meble tego typu oparte są na aluminiowych stelażach – zastosowanie aluminium pozwoliło na znacznie obniżenie ostatecznej wagi mebla.

Modułowe meble ogrodowe

Chcąc zaaranżować swój taras czy ogród w sposób nietuzinkowy warto wybrać meble ogrodowe modułowe – w takich kolekcjach elementy możemy wykorzystywać oddzielnie lub też łączyć je ze sobą przy pomocy niewielkich złączek. Meble ogrodowe modułowe to propozycja dla osób, które chcą zmieniać przestrzeń tarasu i dopasowywać ją za każdym razem do innych wymagań – ciekawe komplety znajdziemy w sklepie gardenspace.pl. Dzięki meblom modułowym taras stanie się kreatywną przestrzenią idealną do odpoczynku, zabaw dzieci czy spotkań w gronie znajomych. Uzupełnieniem takiej przestrzeni może być funkcjonalny parasol ogrodowy.