Ciekawe

Depilacja laserowa – najbardziej sprawdzona metoda depilacyjna na świecie

Depilacja laserowa jest najbardziej sprawdzoną metodą depilacji jeśli chodzi o jej skuteczność i długotrwałość. Jest to związane z jej permanentnym efektem, którego nie da się porównać z żadną inną metodą depilacji. Podstawowe i tradycyjne metody wystarczają maksymalnie na kilka dni, a często na drugi dzień widać już wystający meszek. Depilacja laserowa jest odpowiedzią na prośby osób dotyczące permanentnej metody usuwania owłosienia.

 

Depilacja laserowa – działanie

 

Depilacja laserowa jest metoda usuwania zbędnego owłosienia z powierzchni skóry. Dzięki niej każda osoba może uzyskać perfekcyjnie gładką skórę do końca swojego życia! Wszystko związane jest z działaniem lasera emitującego wiązkę światła o danej długości fali. W procesie termogenezy fala świetlna przetwarzana jest w energię cieplną, która gromadzi się na barwniku skóry – melaninie. Nagrzana melanina powoduje uszkodzenie cebulki włosowej, która nie ma możliwości do regeneracji (pod warunkiem zniszczenia w fazie wzrostu zwanej fazą anagenu). Niestety nigdy nie wiadomo, która faza wzrostu cebulek włosowych zachodzi w danym momencie w budowie skóry człowieka (i nie ma jak tego sprawdzić). Dlatego decydując się na serię zabiegów depilacji laserowej ważne jest aby regularnie wykonywać każdy zaplanowany zabieg co około miesiąca – aż w końcu natrafi się na fazę anagenu cebulki włosowej. Z reguły trwa to od 4 do 9 wizyt.

 

Sprawdź: https://depilacja.pl/

 

Niekiedy zdarza się, że lata później przykładowo pod wpływem hormonów cienkie, jasne włoski mogą odrastać. Nie ma się czego bać – wtedy najczęściej wystarczy zgłosić się do danego salonu depilacyjnego, w którym wykonywało się zabieg i wykonać pojedynczą sesję zwaną sesją przypominającą. Wtedy problem najprawdopodobniej zniknie!

 

Depilacja.pl – salony z klasą!

 

Jednymi z najpopularniejszych salonów depilacyjnych w całej Polsce są salony depilacja.pl. To sieć, która posiada nieposzlakowaną opinie oraz nowoczesne salony z najlepszym sprzętem. Zdecydowanie warto oddać się w ręce właśnie tej firmy.