Dom i Wnętrze

Narożniki wypoczynkowe na taras – inspiracje

Oryginalna przestrzeń wypoczynkowa blisko domu to miejsca, gdzie relaksować się mogą wszyscy domownicy. Dzięki przemyślanej aranżacji miejsce to może służyć do podawania posiłków, ale też jako przestrzeń do zapraszania gości. Jakie meble wybrać do aranżacji? Narożniki wypoczynkowe na taras są meblami najchętniej wybieranymi!

Jakie narożniki wypoczynkowe na taras wybrać?

Narożniki wypoczynkowe na taras to bez wątpienia jedna z najchętniej wybieranych opcji, kiedy mowa o aranżacji przestrzeni ogrodowej czy tarasowej. Narożniki gwarantują komfortowe miejsce wypoczynkowe dla kilku osób. Jakie narożniki wybrać? Wśród najchętniej kupowanych wymienia się narożniki technorattanowe. Kolekcje technorattanowe są niezwykle rozbudowane, dzięki czemu do narożnika można dobrać fotele, leżanki ogrodowe, fotele w kształcie kokonu i wiele innych. Meble technorattanowe świetnie wpisują się w najnowsze trendy – mogą być one wykorzystane zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i klasycznych, prowansalskich czy loftowych. Szeroki wybór kolorów pozwoli na wybranie modelu narożnika dopasowanego do już istniejącej aranżacji. Narożniki wypoczynkowe na taras tego typu są strzałem w dziesiątkę!

Modułowe narożniki wypoczynkowe na taras

Meble modułowe to bez wątpienia wyjątkowa alternatywa dla klasycznych mebli. Kolekcje modułowe składają się z dwóch lub więcej elementów, które mogą być wykorzystywane osobno lub łączone w narożniki wypoczynkowe na taras. Meble takie opierają się na lekkich stelażach aluminiowych – aluminium zabezpieczone jest przed wilgocią, korozją. Okrycie mebli tworzą miękkie poduszki i siedziska tapicerowane tkaninami o hydrofobowej strukturze. Takie meble nierzadko też dekorowane są elementami z naturalnego, egzotycznego drewna (np. eukaliptusowego).