Motoryzacja

Pomoc w naprawie samochodów ciężarowych 

Podczas codziennego użytkowania floty samochodów ciężarowych prędzej czy później pojazdy będą potrzebować pomocy specjalistów. Są nimi mechanicy, którzy będą mieli za zadanie naprawić uszkodzoną część wymieniając ją na nową. Profesjonalny serwis powinien być rzetelny i oferować najszerszy możliwy pakiet usług. Z takimi placówkami najlepiej podejmować konkretną współpracę. Typem takiego serwisu jest wielofunkcyjna Grupa DBK, o której warto dowiedzieć się nieco więcej!

Serwisowanie zestawów TIR-ów z Grupą DBK

Serwisowanie zestawów TIR-ów z udziałem stacji mechanicznych firmy DBK jest bardzo szybkie i przede wszystkim komfortowe. Grupa DBK zapewnia cały pakiet usług, z którymi naprawa pojazdów jest o wiele lepsza. Warto rozpocząć od informacji dotyczącej usługi Truck Assistance, która działa przez 7 dni w tygodniu niezależnie od pory dnia i nocy. Serwisy DBK są rozłożone po całej Polsce dlatego niezależnie od miejsca, w którym znajduje się awaria laweta może przetransportować uszkodzony samochód do najbliższej stacji naprawczej. Tam będą znajdować się mechanicy, którzy postarają się naprawić problem jak najszybciej.

Szybka naprawa pojazdów ciężarowych jest również zawdzięcza dobrze skomunikowanej hurtowni zamiennych, oryginalnych części do pojazdów najpopularniejszych marek takich jak DAF, MAN, Iveco czy Scania. Dzięki takiemu połączeniu mechanicy mogą błyskawicznie otrzymać narzędzia i substraty do swojej pracy efektywnie realizując dane zlecenie. W branżach TSL czas ma bardzo duże znaczenie dlatego firma DBK jak żadna inna dba zarówno o jakość jak i szybkość prowadzenia swoich usług.

Podsumowanie

Jakość serwisowanych usług na płaszczyźnie naprawy uszkodzonych samochodów ciężarowych jest bardzo ważna. W końcu po przestoju powstałym z przyczyn uszkodzeń dobrze aby samochód znów mógł funkcjonować przez długi czas w stanie bezawaryjnym. dlatego zawsze warto stawiać na sprawdzone serwisy takie jak serwisy Grupy DBK rozłożone równomiernie po całym kraju.