LOADING

Type to search

Wygodne zarządzanie całą flotą samochodów ciężarowych

Wygodne zarządzanie całą flotą samochodów ciężarowych

Share

Zarządzanie flotą samochodów ciężarowych nie należy do najłatwiejszych zadań. To spora ilość dokumentacji, dotrzymywania terminów czy zapewnienia bezpieczeństwa dla każdego samochodu jak i kierowcy. Dodatkowo dochodzi oczywistość w postaci zarobku, który firma musi cały czas powiększać. Ciekawym sposobem na połączenie bezpieczeństwa z dodatkową oszczędnością dla firmy przewozowej jest instalacja systemu Dbkfleetmanagement.

Dbkfleetmanagement – bezpieczeństwo i ekonomia firmy w jednym!

Wiele reklam mówi – Dbkfleetmanagement; wybierz ten program i zarządzaj całą flotą pojazdów w bezpieczny i ekonomiczny sposób! Jednak w jaki sposób aplikacja telematyczna może połączyć oba te punkty w jedno?

Dbkfleetmanagement łączy w sobie system monitoringu GPS samochodów na trasie wraz z raportami dotyczącymi spalania. Raport zużycia paliwa jest dostępny w każdym momencie do odczytania na wygodnej aplikacji, którą można nawet zainstalować do własnego telefonu komórkowego. Dzięki takiemu podejściu kierownik firmy przewozowej może w końcu dokładnie przeanalizować jakość pracy własnych kierowców. System pokazuje nadwyżki spalania i momenty, w których kierowca jeździł rozrzutnie.

System telematyczny analizuje raporty spalania łącząc je z nachyleniem drogi i lokalizacją GPS pojazdu, która sama w sobie jest dodatkowym atutem. Gwarantuje ona utrzymanie należytego poziomu bezpieczeństwa samochodu ciężarowego. Już nie raz zdarzyła się sytuacja, w której samochód ciężarowy próbował zostać uprowadzony wraz z przewożonym towarem. Dobrze umieszczony lokalizator GPS jest jedynym ratunkiem, który może odratować ciężarówkę odbijając ją z rąk przestępców.

Podsumowanie

 

Jak widać dobra telematyka może być bardzo przydatna na wielu frontach! W przypadku zapewnienia bezpieczeństwa i ekonomii firmy spisuje się bardzo dobrze. Już nie raz wspomogła finanse firmy realnie redukując wydatki na paliw w skali kwartału bądź całego roku. Dodatek bezpieczeństwa w postaci lokalizatora GPS jest kolejnym argumentem przemawiającym za zainstalowaniem dobrej telematyki do swoich pojazdów.

Tags:
http://okna-renoma.pl Biurko dla dziewczynki https://www.gama-sklep.com.pl/a/109-kuchnia-brazowa